School Adres Contact Sociaal Praktijk Talen
Paragliding Performance School (niet voor beginnelingen)
www.pps-parapente.com
Rue Fontenelle 3a
1350 Marilles
Olivier Gillot
0470 88 20 65
ppsgils81@gmail.com
🇫🇷 🇳🇱 🇩🇪 🇬🇧
Avia Airsports afdeling Swift
www.avia-airsports.com
Quartier Reine Elisabeth
Rue d’Evere 1
1140 Bruxelles
Bernard Bleeckx
+32 492 944 544
swift@avia-airsports.com
SWIFT 🇫🇷 🇳🇱 🇬🇧
Parapente Confluence
www.parapenteconfluence.be
Chée de Nivelles 629
6230 Buzet
Yves Borreman
0478 25 02 64 (11-19h sauf dimanche)
paraconfluence@gmail.com
🇫🇷 🇳🇱 🇬🇧
Imala Parapente
www.imalaparapente.be
Rue de la Closière 18A
1300 Limal
Xavier Barbé
+32 478 50 49 63
info@imalaparapente.be
🇫🇷 🇳🇱
Fou d’L
www.fou-d-l.be
Rue du Pont 13
5530 Godinne
Jean-Yves Squifflet
0474 555 961
voler@voler.be
🇫🇷 🇳🇱 🇬🇧
Au Fil du Vent (niet voor beginnelingen)
www.aufilduvent.net
Rue des Mélèzes 2 G
6800 Libramont
Thierry Moreau
0496 22 63 01 - 0497 34 80 56
parapente.aufilduvent@gmail.com
🇫🇷 🇳🇱 🇪🇸 🇬🇧
Airsport
www.airsport.be
Elfenstraat 18
2800 Mechelen
Robin Lefebvre
0496 56 64 93
info@airsport.be
🇫🇷 🇳🇱 🇬🇧
AirXperience Julien Boedtslaan 2
8480 Eernegem
Rudi Roelens
0468 21 31 48
rudi.roelens@gmail.com
🇫🇷 🇳🇱 🇩🇪 🇪🇸 🇬🇧
Trike Valley
www.trike-valley.be
Acacialaan 4
2920 Kalmthout
Tom Haagdorens
0474 47 46 32
tom@trike-valley.be
🇫🇷 🇳🇱 🇬🇧
Top Delta Stationsstraat 103
2860 St.Katelijne-Waver
Jean Solon

jean.solon@telenet.be
🇫🇷 🇳🇱 🇬🇧
Ikarus
www.ikarus.be
Hammestraat 44
9850 Hansbeke
Cris Claessens
0477 92 34 24
info@ikarus.be
🇫🇷 🇳🇱 🇩🇪 🇬🇧

Door de BVVF erkende clubs

School Adres Contact Sociaal Praktijk Talen
La Roch’Ailes
www.larochailes.be
Virée du Renard 13
6640 Sibret
Pascal Lhoas

pascal@lhoas.com
🇫🇷
Mousquet’air Rue de la Fluette 2
5060  Falisolle
Stéphane De Roover
+32 (0)473 98 26 72
stephderoov@gmail.com
🇫🇷 🇳🇱
Aéroloisirs
www.aeroloisirs.be
Quai Saint Léonard 55/32
4000 Liège
Georis Olivier
0486 31 34 36
olivier.georis@skynet.be
🇫🇷 🇬🇧
Avia Airsports afdeling delta en parapente
www.avia-airsports.com
Bierbeekstraat 26
3360 Korbeek-Lo
Bert Adams
0474 84 96 30
delta@avia-airsports.com; parapente@avia-airsports.com
🇫🇷 🇳🇱 🇬🇧
West Coast Windseekers
www.facebook.com/groups/139532
Julien Boedtslaan 2
8480 Eernegem
Rudi Roelens
0468 213 148
rudi.roelens@vlaanderen.be
🇳🇱
Pick-Up Club
www.pickupclub.be
Lange Lozanastraat 205 B/3
2018 Antwerpen
Niels Van Weereld
0474 88 51 17
bestuur@pickupclub.be
🇳🇱
Les Ailes du Levant
www.lesailesdulevant.be
Rue Tour de la Vierge 6
7830 Hellebecq
Alain Grenier
0476 26 79 80
greniea@gmail.com
🇫🇷
ADCA
www.adca.be

Johan Minne
0496 56 95 47

🇳🇱
Potes en Ciel
www.potesenciel.com
Rue de Maastricht 5
4607 Berneau
Stéfan Werner
0496 24 15 05 / 0498 98 33 99
info@potesenciel.com
🇫🇷 🇳🇱 🇩🇪 🇬🇧
Touch the Sky
www.facebook.com/touchTheSkyParapente
Rue du Fraichaux 63
5530 Yvoir
Frédéric Heurion
0032 498 60 52 87
touchtheskyparapente@gmail.com
🇫🇷
Jan Van Gent
www.vliegvereniging-janvangent.be
Parklaan 12
9932 Ronsele
Dirk De Sutter
+32 (0)497 057 690
dirk.de.sutter@telenet.be
🇳🇱

Andere clubs

School Adres Contact Sociaal Praktijk Talen
ULiège Sports ASBL
www.sports.uliege.be/cms/c_12353794/fr/sports-delta-plane
Thier des Forges 85/1
4140 Sprimont
Lary De Biber
0496 55 65 00
sports.uliege.delta@gmail.com
🇫🇷
Element’Air
www.facebook.com/elementair.be
Rue du Pécali 19
5580 Rochefort
Johan Vandenbussche
0497 477 081
elementair.be@gmail.com
🇫🇷 🇳🇱 🇬🇧
Au Fil du Vent club
www.facebook.com/AuFilduVent.net/?locale=fr_FR
2G, rue des Mélèzes
6800 Libramont
Thierry Moreau
0496 22 63 01 - 0497 34 80 56
parapente.aufilduvent@gmail.com
🇫🇷 🇳🇱 🇪🇸 🇬🇧
Ikarus-Club
www.ikarus.be
Hammestraat 44
9850 Hansbeke (Gent)
Cris Claessens
0477 92 34 24
Info@Ikarus.be
🇫🇷 🇳🇱 🇩🇪 🇪🇸 🇬🇧
Fou d’L
www.fou-d-l.be
Rue du Pont 13
5530 Godinne
Jean-Yves Squifflet
0474 555 961
voler@voler.be
🇫🇷 🇳🇱 🇬🇧
Club Pointe Ardennes Parapente (Fr)
www.pap08.eu
Fumay-Revin (France)
Remi Flamain
(+33)(0)6 78 68 87 40
pointeardennesparapente@gmail.com
🇫🇷
Turbulence Club
www.parapente-paramoteur.be
Rue du Chenêt 3
5500 Dinant (Anseremme)
Gillot Alain
0495 66 15 11
gillotalain@yahoo.fr
🇫🇷
Icons made by monkik from www.flaticon.com
Icons made by Freepik from www.flaticon.com